About Andevos

Andevos'a Hoş Geldiniz

Şirketimiz, Değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini doğru ve eksiksiz algılayarak, katma değer yaratacak çözüm ve hizmetleri güvenli, hızlı ve yüksek verimlilikle sunmayı hedefleyen, güvenilir bir Ar-Ge, Yazılım Geliştirme ve Sistem Entegratörü firmasıdır. En son yenilikçi ve güncel teknolojileri, 20 yıllık yazılım geliştirme ve proje yönetimi deneyiminin gücüyle, dijital ekonominin ihtiyaç duyduğu özelleştirilmiş yazılım ve BT çözümlerini erişilebilir maliyet ve mükemmel kalitede sunuyoruz.

Misyonumuz, yeteneklerimizi ve enerjimizi geleceğe uyarlamak için kullanarak değerli müşterilerimize değer katan yenilikçi çözümler yaratmak ve kuruluşların operasyonel mükemmelliğini artırmak için iş stratejilerinin sorunsuz uygulanmasını sağlamaktır.

Şirketimiz, dijital yeniliği hızla geliştirme ve sunma becerisinin temel bir rekabet gereksinimi olduğunu açıkça kabul etmektedir. Yazılım, dijital yeniliğin merkezinde yer alır. Özelleştirilmiş web ve mobil uygulamalar sunmak için fikirleri, yaratıcılığı, yeniliği ve güçlü programlamayı takdir ediyoruz.